Antykwariat Garbary


Rysuj trasę
dojazdu »


Grodzka 5, 50-115 Wrocław
tel.: 71 341 06 77
tel.: 604 121 434

mail: antykwariatgarbary@wp.pl
www: http://garbary.autogielda.pl


Antykwariat Garbary usytuowany jest przy trakcie staromiejskich galerii i antykwariatów, w północnej części Starego Miasta między Rynkiem, a Odrą, w bliskim sąsiedztwie gmachu głównego Uniwersytetu, w cieniu dostojnej wieży kościoła św. Elżbiety. W tym rejonie miasta, w ostatnich kilku latach, powstała urokliwa dzielnica antykwariatów i galerii, które w naturalny sposób wpisują się w pejzaż wąskich uliczek i zaułków tworząc wraz z licznymi kafejkami niepowtarzalny nastrój i klimat najstarszej części Wrocławia. Antykwariat Garbary istnieje od grudnia 2002 roku i nawiązuje do najlepszych i najstarszych tradycji antykwarycznych naszego miasta. Powstał bowiem jako kontynuacja Antykwariatu Wrocławskiego, a ten z kolei był kontynuacją, istniejącej we Wrocławiu od lat 50-tych XX w, P.P. Desa.

W zabytkowym i nastrojowym wnętrzu zgromadzono przedmioty będące znakiem minionego czasu. Oferta Antykwariatu jest bardzo szeroka. Obejmuje malarstwo, grafikę, rzeźbę, ikony, szkło, porcelanę, srebro, broń białą, meble, tkaniny i wreszcie biżuterię oraz numizmaty. W ciągłej sprzedaży znajduje się prasa fachowa oraz wydawnictwa. Antykwariat świadczy usługi w zakresie doradztwa, oceny i wyceny przedmiotów zarówno dla klientów indywidualnych jak i instytucji takich jak firmy ubezpieczeniowe oraz urzędy. Miła i życzliwa atmosfera oraz magia wnętrza, gdzie wszechobecna jest przeszłość często zagadkowa, niezrozumiała, nieznana, a czasem zwyczajnie piękna, powinny zachęcać do przekroczenia progu Antykwariatu Garbary.


Umieść Udostępnij

O NAS

Spacerem.pl to portal oparty o technologię panoram sferycznych. Prezentujemy piękno polskich miast, ich zabytki, ciekawe miejsca, bazę hotelową, gastronomiczną, lokale handlowe i usługowe, firmy. Stale powiększamy listę prezentowanych obiektów.więcej »

Serwisy miejskie spacerem.pl

 » Kołobrzeg • 1243 panoram
 » Sopot • 354 panoram
 » Gdynia • 875 panoram
 » Gdańsk • 276 panoram
 » Wrocław • 406 panoram
 » Krynica • 317 panoram
 » NowySącz • 774 panoram
 » Zakopane • 321 panoram
 » Drewniana Małopolska • 232 panoram
 » Góry • 1032 panoram
 » Więcej »

 » Spacerem.pl w Twoim mieście »

Oferta

Oferujemy wykonanie prezentacji panoramicznej - wirtualnego spaceru po Twojej firmie. Wykonany przez nas wirtualny spacer będzie prezentowany na portalu SPACEREM.PL, można go też umieścic na własnej stronie www, czy też portalach społecznościowych, jak Facebook, czy Nasza Klasa. Istnieje możliwość wykonania wirtualnego spaceru całkowicie BEZPŁATNIE. więcej »